Postup přihlášení na soutěž

  1. V případě, že jste na stránkách poprvé, je potřeba REGISTRACE vedoucího. Během registrace vyplníte email, na který vám aplikace bude posílat informace o stavu Vaší přihlášky. Pokud jste na stránce opakovaně, PŘIHLAŠTE se.
  2. Přihlášku na soutěž vytvoříte výběrem soutěže z roletky a stiskem tlačítka Pokračovat. Pokud již máte nějakou přihlášku vytvořenou a chcete do ní přidat další vystoupení nebo přihlášené vystoupení odhlásit, klepněte na odkaz s názvem příslušné soutěže v seznamu pod nadpisem Aktuální přihlášky.
  3. V případě nové přihlášky nyní ze seznamu vyberte, který klub na soutěž přihlašujete. V případě, že se klub v seznamu nenachází, klikněte na odkaz "Přidat nový klub" a zadejte název klubu a město. Dále vyplňte způsob dopravy (pokud nevíte, vyberte automobil) a přibližný čas příjezdu na soutěž. Volbu uložíte stiskem tlačítka Pokračovat.
  4. Nyní vyplňte přihlášku vlastního vystoupení. K přihlášení je potřeba hudební soubor ve formátu MP3, který přiložíte k přihlášce vystoupení. Přihlášení vystoupení uložíte stiskem tlačítka "Přihlásit vystoupení".
  5. Nyní můžete přihlásit další vystoupení, po přihlášení všech Vašich choreografií je důležíté dokončit přihlášku a odeslat k nám do databáze, klikněte "Dokončit přihlášku" !!!!! Dokončení přihlášky je velmi důležité, aby Vám přišel e-mail s potvrzením přihlášky spolu s instrukcemi o platbě startovného.
  6. Jmenný seznam tanečníků není potřeba vyplňovat.

Přihlášení na soutěž