Výsledky 17. ročníku taneční přehlídky kolektivů

Datum konání: 26.5.2018

Seznam soutěžních kategorií:

Kategorie 1. Mini

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Happy vibes MINI KIDS - Taneční skupina Neon Žamberk Verunka, René a Lea 12211
2. Trolls Respekcik - Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica Beata Klimecka 21122
3. Vařila myšička kašičku DSA Plaňany Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová 33334
4. Květinky Přípravka - Stepík Nové Město nad Metují z.s. Česká Skalice Kateřina Dušková 44443
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 2. Děti - Disco

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Hey, hey, hey! TC Beta Pardubice Zuzka Zozuláková 11111
2. "MALI BOCHATERZY" DZIECI - STOP AND GO Warszawa Jolanta Wdowczyk-Czarnogórska 32242
3. We love it Rosegirls Týniště nad Orlicí Aneta Vachová 23335
4. Power Kids Zgraja 3 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocław Kinga Frąckiewicz 44423
5. Crazy kids Zgraja 5 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocław Julia Fusiecka 55554
6. Tajná mise Aerobik 1 - Stepík Nové Město nad Metují z.s. Česká Skalice Pavlína Votrubová 66666
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 3. Děti - Street dance, začínající

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. PEACEová věc DVK Gentle - Taneční skupina Neon Žamberk Pája Michalovičová 11111
2. RAINBOW STEELS - STEELS Hradec Králové Andrea Bílková 22332
3. Just-in UR dancers Mladá Boleslav johi a sofi 34224
4. Basketball Taneční Studio Oliver Vrchlabí Barča Edlmanová, Verča Havlíčková 43455
5. On the waves Taneční Studio Oliver Vrchlabí Andy Bielešová, Soňa Hebká 65643
6. High Five Zgraja 5 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocław Bartek Włodarz 57576
7. Shake Your Hands Ice Dancers New Age - Středisko volného času Trutnov Marie Nováková, Alice Šlitrová 76767
8. Can´t stop the feeling DDM Alfa Pardubice Martina Ročková 88888
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 4. Děti - Street dance, pokročilí

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. We got Flavour Zgraja 3 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocław Piotr Polarski 42211
2. My Queens DVK Chilly - Taneční skupina Neon Žamberk Pája Michalovičová 16122
3. Denní poznání Free Fall - SVČ Déčko Náchod Michaela Magnusková 23433
4. "Przerwa" JUST KIDS - JUST DANCE Studio Chrzanów Justyna Kędra, Arkadiusz Franczak 31354
5. BTW... Taneční Studio Oliver Vrchlabí Lůca a Mára Fiedlerovi 54545
6. The Jacksons Mini Respekt - Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica Barbara Olech, Beata Klimecka 65666
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 5. Děti - Show a parketové kompozice

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Kráska a zvíře TS Angeles děti - Středisko volného času Trutnov Petra Nosková 21113
2. "Niepokorne Iskierki" BŁYSK MINI - Akademia Wyobraźni "KAJUNE" Czeladź Justyna Fit-Kempska 35342
3. Velké prádlo Taneční Studio Oliver Vrchlabí Radka Srnská 54434
4. Nejsme Angry DSA Plaňany Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová 83525
5. "ORZECHOWY PROBLEM" DZIECI - STOP AND GO Warszawa Jolanta Wdowczyk-Czarnogórska 62256
6. Basketball Mini Respekt - Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica Beata Klimecka 17961
7. W promieniach słońca Igraszki - Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Zabrze Magdalena Wojnarowicz-Klimas 76698
8. Jutro klasówka FRASZKA Z BAJKĄ - Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Zabrze Magdalena Wojnarowicz-Klimas 48887
9. Zvonilky Taneční Studio Oliver Vrchlabí Marťa a Vendy Jarošovi 99779
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 6. Děti - Volný tanec

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Z tropického pásu Taneční Studio Oliver Vrchlabí Radka Srnská 21111
2. Chuligáni ZUŠ Police nad Metují Černá Alžběta 12232
3. 24k DDM Alfa Pardubice Barbora Ježková, Lucie Vtípilová 33323
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 7. Junioři - Disco

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Let's dance Zgraja 2 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocław Katarzyna Żebrowska 34111
2. FILHARMONIA Mały Foton - Foton Chełm Paulina Szymkowska 22222
3. Friendship never ends TC Beta Pardubice Zuzka Zozuláková 11333
4. Mortal Kombat Foton Dance - Foton Chełm Jolanta Wdowczyk-Czarnogórska 66444
5. Are you ready? TC Beta Pardubice Denisa Junková 43557
6. Move Zgraja 4 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocław Kinga Frąckiewicz 55665
7. Estrellas (Estrejas) DDM Domino Hronov 77776
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 8. Junioři - Street dance, začínající

Finále

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Síla Asie Druhá Realita - SVČ Déčko Náchod Kristýna Šormová 21111
2. Get Dark JVK Gentle - Taneční skupina Neon Žamberk René Šebková 13422
3. Escape from childhood MAD Style Třebechovice pod Orebem Gabriela Mikulecká 32344
4. Pink Power Chaozs Rychnov nad Kněžnou Nikol Šteinerová 54233
5. JUST GANG JUST DANCE Studio Chrzanów Aleksandra Kędra, Agnieszka Sęk 45555

Semifinále

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDESoučet Postup
1. Get Dark JVK Gentle - Taneční skupina Neon Žamberk René Šebková xxxxx5 Ano
2.-3. Pink Power Chaozs Rychnov nad Kněžnou Nikol Šteinerová xxxx4 Ano
2.-3. Síla Asie Druhá Realita - SVČ Déčko Náchod Kristýna Šormová xxxx4 Ano
4.-5. Escape from childhood MAD Style Třebechovice pod Orebem Gabriela Mikulecká xxx3 Ano
4.-5. JUST GANG JUST DANCE Studio Chrzanów Aleksandra Kędra, Agnieszka Sęk xxx3 Ano
6. Jedna láska a svět United crew - DDM Déčko Rychnov nad Kněžnou Jaroslav Karásek xx2  
7.-10. 16 shots UR dancers Mladá Boleslav Niki a kačka x1  
7.-10. Clique SHAKEDANCE JUNIOR - DDM Chlumec nad Cidlinou NAĎA VILGOŠOVÁ x1  
7.-10. Freedom GearUp - SVČ Déčko Náchod Anežka Exnerová, Krystyna Kotlan x1  
7.-10. Get It On The Floor Ice Dancers New Age - Středisko volného času Trutnov Marie Nováková, Alice Šlitrová x1  
11.-16. Bí ef ef TS Juicy Lanškroun Michaela Dušková 0  
11.-16. Chief Rocka Zgraja 4 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocław Justyna Warelis 0  
11.-16. Do it! MAD Style Třebechovice pod Orebem Anna Absolonová, Nikola Půlpánová 0  
11.-16. Free dance SMOTart Týniště nad Orlicí Jiřina Bednářová 0  
11.-16. Sprejer je frajer Taneční Studio Oliver Vrchlabí Mára, Soňa 0  
11.-16. You can´t hide Xka - SVČ Déčko Náchod Barbora Voleská 0  
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 9. Junioři - Street dance, pokročilí

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Hiphop new Zgraja 2 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocław Piotr Polarski 11232
2. Feel my bloodline JVK Chilly - Taneční skupina Neon Žamberk René Šebková 22481
3. No Diggity Taneční škola Česká Třebová Lucie Rybková 36313
4. Burn up... Taneční Studio Oliver Vrchlabí Lůca, Barča, Verča 73194
5. HIP HOP STOP AND GO Warszawa Klaudia Zaręba 64575
6. Just fun Danca Academy De Luxe Žilina Barbara gurská 49926
7.-8. Let It Flow Keep Up Crew Broumov Lucie Zelená 85759
7.-8. Wassup Danca Academy De Luxe Žilina Barbara Gurská 98647
9. In memory Danca Academy De Luxe Žilina Barbara Štubňová Gurská 57868
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 10. Senioři

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Sestry v akci DSA Plaňany Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová 11111
2. Crazy pink holiday Mad Style Mothers Třebechovice pod Orebem Klára Stolínová 32222
3. S Davem? TŠ Voila Praha 23333
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 11. Junioři - Show a parketové kompozice, začínající

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1.-2. Taneční Studio Oliver Vrchlabí Mára Fiedler 43132
1.-2. Legenda o konci světa TS Angeles junioři - Středisko volného času Trutnov Petra Nosková 34321
3. Lalki Mały Foton - Foton Chełm Natalia Jóźwiak 15253
4. Jak vycvičit draka DSA Plaňany Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová 52415
5. "Wśród ptaków niezwykłych" BŁYSK - Akademia Wyobraźni "KAJUNE" Czeladź Justyna Fit-Kempska 26544
6. Trip to New York Chaozs Rychnov nad Kněžnou Nikol Šteinerová 61666
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 12. Junioři - Show a parketové kompozice, pokročilí

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. PRAGNIENIE SZEPTEM - Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Zabrze Karolina Kladziwa 16312
2. "Przyjaciel" JUST ART KIDS - JUST DANCE Studio Chrzanów Justyna Kędra 22233
3. "DOBRO CZY ZŁO?" JUNIOR - STOP AND GO Warszawa Jolanta Wdowczyk-Czarnogórska 33151
4. Sezame, otevři se.. DSA Plaňany Aneta Solilová, Iveta Šebestiánová 41524
5. Avatice SMOTart Týniště nad Orlicí Jiřina Bednářová 64445
6. A MOŻE BY TAK INACZEJ Zespół Taneczny Form Nowoczesnych IMPET Rzeszów BERNADETTA WOJTUŃ-SIKORA 55666
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 13. Junioři - Volný tanec

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Pocta Rodeo - Středisko volného času Trutnov Jana Kašparová 31211
2. Na dvoře vévodském ZUŠ Slatiňany Jiřina Doušová 12122
3. Candyman Foton Dance - Foton Chełm Natalia Jóźwiak 44333
4. Fantazie se sukní Karima - DDM Domino Hronov Pastuchová 23444
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 14. Dospělí - Street dance, začínající

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Strč prst skrz šusťák Taneční Studio Oliver Vrchlabí Barča Edlmanová 13111
2. Transformation Royal Steps - SVČ Déčko Náchod Petra Stará 35334
3. FIYAH MAD Style Třebechovice pod Orebem Adam Josef Poláček 41462
4. Say less Freaks crew Kolín kolektiv 62743
5. Nail It TS Juicy Lanškroun Šárka Marková 54525
6. Light It Up TS Juicy Lanškroun Vendula Turková 27656
7. Asian Concinnity Sin Fronteras - SVČ Déčko Náchod Andrea Matysová 76277
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 15. Dospělí - Street dance, pokročilí

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Without Limits Taneční škola Česká Třebová Lucie Rybková 15113
2. JUST JUNIORS JUST DANCE Studio Chrzanów Justyna Kędra, Julia Żytko 21354
3. Janet Respekt - Młodzieżowe Centrum Kultury Legnica Barbara Olech, Beata Klimecka 37271
4. Mantra Zgraja 1 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocław Bartek Włodarz 44448
5. Queen Is dead UR dancers Mladá Boleslav sughi 82725
6. Made in Vrchlabí Taneční Studio Oliver Vrchlabí Lůca a Mára Fiedlerovi 78532
7. Because you already know.. Chaozs Rychnov nad Kněžnou Nikol Šteinerová 56666
8. CHAOS IS MY LEADER NIGHT/MARE Třebechovice pod Orebem Adam Josef Poláček 63887
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 16. Dospělí - Show a parketové kompozice, začínající

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. "W niepewności swojej" SZEPTEM - Akademia Wyobraźni "KAJUNE" Czeladź Justyna Fit-Kempska 21122
2. "Hierarchia" JUST ART TEENS - JUST DANCE Studio Chrzanów Justyna Kędra 12231
3. Dwa Światy Foton Chełm Paulina Piśkiewicz 34314
4. Samara TS Angeles hlavní - Středisko volného času Trutnov Petra Nosková 43443
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 17. Dospělí - Show a parketové kompozice, pokročilí

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. ECHOLOKACJA TEATR WYOBRAŹNI - Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Zabrze Magdalena Wojnarowicz-Klimas 17113
2. "Black Tree" JUST ART - JUST DANCE Studio Chrzanów Justyna Kędra, Agata Koźbiał 42421
3. The Element of Water Zgraja 1 - Zespół Taneczny ZGRAJA Wrocław Katarzyna Żebrowska 31642
4. GOŁĘBICE ZA MGŁĄ - Ośrodek Edukacji Baletowej i Tańca Zabrze Magdalena Wojnarowicz-Klimas 26334
5. Labyrint Taneční škola Česká Třebová Tereza Řeháková 84555
6. Hinekure Klopýtavý jednorožec - TŠ Voila Praha Marie Adamová 55288
7. Do krve Movimento Slatiňany Táborská a Marešová 93766
8. TWARZE Zespół Taneczny Form Nowoczesnych IMPET Rzeszów BERNADETTA WOJTUŃ-SIKORA 78877
9. "... zmizí jako slzy v dešti" TS Klopýtající Jednorožec - TŠ Voila Praha Marie Adamová 69999
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin

Kategorie 18. Dospělí - Volný tanec

Umístění Název vystoupení Název kolektivu Choreograf ABCDE
1. Od úsvitu do západu ZUŠ Slatiňany kolektiv 11111
2. RESPECT Foton Chełm Natalia Jóźwiak 22222
nahoru

Porota:

  1. Miro Olšavský
  2. Veronika Lálová
  3. JK Sanchez
  4. Petra Mochowá
  5. Jan Pitkin